Velké stěhování:)

10. prosince 2012 v 4:40
A je tu poslední den v hotelu!Po poslední snídani s toasty (sakra,tohle mi fakt bude chybět:)) si sbalíme věci do kufrů, rozloučíme se s vyřehněným Robertem a vyrážíme!Cestovat emhádéčkem s kufrem,notebookem a s kabelou na krku není moc fun,zvlášť když je narvaný a všichni se přese mě rvou k východu..grr,to je něco na moje nervy.Vydrž Helo,vydrž,za chvíli budeš ve svým,říkám si:) Tentokrát už víme přesně,ke kterému domu máme jít:) a už nás čeká Lee. Pomůže nám dotáhout věci dovnitř,chvíli si popovídáme a pak už nás nechá se vybalit. Mno,s tím vybalováním to nebude tak horký, nejdřív chci uklidit,ať se stěhujeme do čistého. Začnu s kuchyní - umeju linku,lednici a skříňky, pak se přesunu do koupelny a nakonec do mého pokojíku. Po 3 hodinách úklidu si za odměnu dovolím konečně vybalit svůj kufr. A to si teda užívám!!Po vybalení oblečení,kosmetiky a knížek přichází na řadu zlatý hřeb - jak říká Ivča, jdu si vyrobit "oltář", tzn. všude po zdi okolo postele si vylepím fotky našich, Kačenku, holky atd.
Místo abych si konečně odpočinula v mé nové (a brutálně měkké) posteli se s Milanem vydáme na velký nákup do Walmartu, který máme asi jen 10 minut chůze od domu, stejně tak jako Superstore. Nakoupíme nějaké vybavení do domácnosti jako jar, toaleťák, houbičky a samozřejmě jídlo (když už máme tu umytou lednici,tak ať máme i něco v ní,že jo:).
Večer se konečně zastavím a vrhnu se na pročítání inzerátů na craigslistu a dalších webech, kde jsou nabídky práce. Sledovala jsem to už v Čechách,ale to nemělo moc smysl někam psát a během předchozích 3 dnů co jsme ve Vancouveru jsem každý den odepsala alespoň a 5 pracovích pozic. Trochu vylepším motivační dopis, aktualizuju životopis (konečně tam můžu dopsat své telefonní číslo:) a zvesela odepisuju a doufám,že se někdo ozve..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama